Merida Park Ekipmanları
Kurumsal
Sizi
Arayalım
Bizimle iletişim kurmak ve detaylı bilgi almak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
COMPANY PROFILE

Merida Park Equipments strongly prceeds to become most outstanding brand of Turkey with its modern service understanding and its leading expert staff without sacrificing quality and after sales services.

The main principle of Merida Park Equipments is making maximun contribution to the phpsical and spiritual development of our children with the products meticulosly produced by leading expert R&D staff and desing teams.

Merida Park Equipments, who provides most creative and innovative solutions to the individual and collective workspaces, also aims to desing future products form now with its global vision entrepreneurial spirit and dynamism.

Merida Park Equipments, 15 years of information and with experience accumulated,offers to the service of its customers wooden playgroups, metal playgrounds, external Fitness equipments, independent play elements ( seesaw, spring products, swings, etc. ), wooden camellia, metal camellia, wood and metal pergola, metal feet and cast foot benches, wooden – metal bins, roofed picnic tables, rubber floors, and so on frequently preferred products and products in landscape areas without  sacrificing quality and by producing in its own facilities which has 3000 m2 closed area with a total area of 6000 m2.

Merida Park Equipments adopt quality and customer satisfaction based on trade and service vision.This vision means that quality is not just about product portfolio,but about sales and service processes as well as in all institutional dimensions.

 To ensure this aim, each employee has to own all the necessary knowledge and skills in the field by having ownership, taking responsibilty and initiative.

A value as important as quality and service, it is to offer it an affordable price and cost.This is a sense of responsibility we have for our customers rather than ourselves.

Sincerity,transparency and honesty are our most basic features that create confidence.We are aware that we need to protect this reliance in all our tasks and services.


Vizyonumuz ;

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir…


Misyonumuz ;

Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir…


Firma Politikamız ;

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite ve yenilikçi prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir imalatçı firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır…


Kalite Politikamız;

  • Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak ,
  • Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek , sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
  • Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak,
  • Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek, aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
  • Yeniliklere açık olmak , son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
  • İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
  • Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,
  • Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak , İnsana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,
  • Hayatı daha da yaşanabilir kılmak, sağlıklı ve mutlu nesiller yetiştirmek için, insanımıza, çocuklarımıza standardı yüksek oyun alanları tasarlayarak kullanımlarına sunmaktır.