Merida Park Ekipmanları
Kurumsal
Sizi
Arayalım
Bizimle iletişim kurmak ve detaylı bilgi almak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Hakkımızda

Merida Park Ekipmanları konusunda deneyimli ve uzman kadrosu, modern hizmet anlayışı ile kalite ve satış sonrası hizmetlerinden ödün vermeden Türkiye’nin en seçkin markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Merida Park Ekipmanları bünyesinde bulundurduğu, konusunda tecrübeli ARGE ve tasarım ekipleri tarafından özenle hazırlanan ürünler ile, çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine maksimum katkı sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Bireysel ve kolektif çalışma alanlarına en yaratıcı ve en yenilikçi çözümleri sunan Merida Park Ekipmanları, sahip olduğu global vizyon, girişimci ruh ve dinamizm ile geleceğin Park Ekipmanlarını bugünden tasarlamayı amaçlamaktadır.

Merida Park Ekipmanları, sektörde edindiği 15 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ile ahşap oyun grupları, metal oyun grupları, dış mekân fitness aletleri, bağımsız oyun elemanları (tahterevalli, yaylı ürünler, salıncak vb.), ahşap kamelya, metal kamelya, ahşap ve metal pergola, metal ayak ve döküm ayak oturma bankları, ahşap – metal çöp kovaları, çatılı piknik masaları, kauçuk zemin vb. peyzaj alanlarında sıkça tercih edilen ürün ve ürünleri kaliteden ödün vermeden 2000m2 si kapalı toplam 4000m2 kullanım alanına sahip kendi tesislerinde üreterek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Merida Park Ekipmanları, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece ürün portföyü ile değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz…


Vizyonumuz ;

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir…


Misyonumuz ;

Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir…


Firma Politikamız ;

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite ve yenilikçi prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir imalatçı firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır…


Kalite Politikamız;

  • Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak ,
  • Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek , sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
  • Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak,
  • Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek, aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
  • Yeniliklere açık olmak , son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
  • İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
  • Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,
  • Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak , İnsana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,
  • Hayatı daha da yaşanabilir kılmak, sağlıklı ve mutlu nesiller yetiştirmek için, insanımıza, çocuklarımıza standardı yüksek oyun alanları tasarlayarak kullanımlarına sunmaktır.