ÜRÜN GRUPLARIMIZ
 • METAL OYUN PARKLARI

  METAL OYUN PARKLARI

  METAL OYUN PARKLARI

  Metal oyun parkları birbirinden farklı gruplarımızı barındırıyor. Oyun parklarımızın her biri özel olarak tasarlanmış, uzun ar-ge çalışmaları sonunda son halini almıştır. Gerek bireysel gerekse kurumsal oyun parkı ihtiyaçlarınız için modellerimiz arasında tercih yapabilir, yaşam alanlarınıza en uygun olanı kurmamızı isteyebilirsiniz.

  Metal oyun parkları konusunda deneyimli, uzman kadromuz modern hizmet anlayışı ile hareket etmekte, satış öncesi, satış sırasında ve sonrasında kesintisiz hizmet düsturuyla çocuklarınız için profesyonel alanlar inşa etmektedir. Metal oyun parklarımızın tamamı, yağmur, kar, rüzgâr gibi zorlu hava koşullarına dayanıklı, uzun ömürlü ve estetiktir. Rengârenk tasarımlarımız çocuklarınızın ilgisini çekerken oyun oynarken öğrenmelerini, öğrenirken fiziksel ve ruhsal gelişimlerini sağlar.

 • AHŞAP OYUN PARKLARI

  AHŞAP OYUN PARKLARI

  AHŞAP OYUN PARKLARI

  Ahşap oyun parkları modellerimizin her biri uzman ekibimiz tarafından özenle projelendirilmekte, tasarlanmakta ve uygulamaya geçirilmektedir. Farklı model seçeneklerimiz her yaş gurubuna ve oyun alanına rahatlıkla uyum sağlayacak niteliktedir. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabilecek olan ahşap oyun parkı çeşitlerimiz talep halinde kişiselleştirilebilir. Kurumlara özel, mekânlara daha uygun hale getirilebilir.

  Ahşap, doğadaki en sağlıklı malzemelerden birisidir. Bunun bilincinde olan uzman ekibimiz ahşaba sanatsal bir dokunuş yaparak parklara dönüştürmekte, çocuklarınızın keyifli vakit geçirebileceği, bir taraftan öğrenirken diğer taraftan kas ve zihinsel gelişimlerini destekleyici alanlar ortaya çıkarmaktadır. Ürünlerimizin tamamı birinci sınıf malzemeden imal edilmiş, uzun yıllar ilk günkü formunda ve estetiğinde kullanılabilecek niteliktedirler.

 • SPOR ALETLERİ

  SPOR ALETLERİ

  SPOR ALETLERİ

  Spor aletleri çeşitlerimiz bütün bireysel ve kurumsal ihtiyaçları karşılayabilecek zenginliktedir. Ergonomik tasarımlarıyla her genişlikteki alana rahatlıkla uygulanıp yaşam konforunu arttırmak isteyenler için cazip hale getirilebilir. Farklı serilerdeki modellerimiz çoklu kullanımlar için, tekli kullanım için uygundur. Alanınızın genişliğine ve kullanım tercihine göre seçim yapabilir, daha sağlıklı bir yaşam için kolay ve pratik spor alanı oluşturabilirsiniz.

  Spor aletleri modellerimiz her yaş grubuna özel seçenekler barındırmaktadır. Çocuklar ebeveynleri eşliğinde spor aletlerimizin büyük bir kısmından faydalanabilirken yetişkinler de ihtiyaçları olan egzersizleri aletlerimiz sayesine yapabilir. Tamamında birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılmış olan ürünlerimiz zorlu hava koşullarında dahi zarar görmeden uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

 • PARK EKİPMANLARI

  PARK EKİPMANLARI

  PARK EKİPMANLARI

  Park ekipmanları, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara uygun onlarca seçenek barındırıyor. Ekipmanlarımızın her biri yönetmeliklere uygun, geniş ar-ge çalışmaları sonucunda tasarlanıp üretilmiştir. Uzman kadromuz satış sonrası hizmetleriyle de destekçiniz olmaktadır. Park ekipmanlarımız ile parklarınızın daha işlevsel ve daha estetik hale getirebilirsiniz. Parklarınızı daha da zenginleştirebilir, başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürün gruplarıyla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

  Park ekipmanları gruplarımızın tamamı birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup estetik görünümleriyle parklarınıza ayrı bir hava katacaktır. Yağmur, kar, rüzgâr gibi zorlu hava koşullarından etkilenmeden uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanabileceğiniz modellerimiz rengârenk yapılarıyla da dikkatleri üzerine çekecektir. Ergonomik tasarımlarıyla en dar alanlarda dahi kolay kullanım sağlamaktadır.

 • AHŞAP ÜRÜNLER

  AHŞAP ÜRÜNLER

  Ahşap Ürünler

  Eğlence her yaştan insanın keyifli bir şekilde vakit geçirmesine olanak verir. Ancak konu özellikle çocuklar olduğunda ise bu tam da onların ihtiyacına göre bir seçenek olmaktadır. Çocukların rahatça koşup, enerjilerini boşaltıp, oyunlar oynayabilecekleri alanların olması oldukça önemlidir. Bu açıdan çok oyun alanlarının tasarım konusu ön plana çıkan en öncelikli detaylar arasındadır. Bu alanların tasarımı konusunda birçok malzeme yapısına sahip dekorasyon seçeneklerinden yararlanılabilir. Ancak ahşap ürünler bu ortamlara şık ve zarif bir hava kazandıran en kullanışlı malzeme seçenekleri arasındadır. Bizler Merida Park Ekipmanları firması olarak ahşap ürünler konusunda birçok tasarım seçeneğini müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ürün seçeneklerimiz arasında ahşap çitler, köprüler, piknik masaları, kamelyalar, pergola ya da hoş görünümlü çiçek saksıları yer almaktadır.

 • KENT EKİPMANLARI

  KENT EKİPMANLARI

  Kent Ekipmanları

  İnsanlara dışarıda vakit geçirirken kendilerini her bakımdan iyi hissedecekleri gerekli donanımların sağlanması oldukça önemlidir. İnsanlar gün içerisinde bazen güzel ve rahat bir bankta oturmak ve burada vakit geçirmek isterler. Bu gereksinimlere cevap verecek çevrede birçok noktada çeşitli kent ekipmanları ürünlerinin bulunması oldukça önemlidir. Bu bir bankın yanı sıra çevreyi her zaman temiz tutmayı sağlayacak çöp kovaları içinde geçerlidir. Bizler Merida Park Ekipmanları firması olarak bu ürünlerin temini ve kurulumu işlemlerini özveriyle yerine getirmekteyiz. Gereksinim duyulacak her noktaya bank ya da çöp kovaları gibi kent ekipmanları ürünlerini ulaştırarak gerekli teknik destekleri sağlamaktayız. Kaliteli, dayanıklı ve sağlam ürün desteklerimizden yararlanmak için bizlerle istenilen her zaman kolaylıkla iletişime geçmek mümkündür.

 • ZEMİN KAPLAMALARI

  ZEMİN KAPLAMALARI

  Çocukların oyunlar oynayarak eğleneceği alanlarda iyi ve kaliteli bir oyun ortamının oluşturulması gerekir. Bu noktada özellikle bu alanın nasıl bir zemin yapısına sahip olduğu oldukça önem arz etmektedir. Çünkü rahat bir zemin tasarımı hareket etmeyi kolaylaştırır. Ayrıca çevresel birçok etkene karşı da iyi bir koruma görevi görür. Tüm bu faktörlere uygun olarak kauçuk zemin tasarımları beklentilere en uygun malzeme seçeneklerinden biridir. Bu malzeme özellikle değişen hava koşullarına karşı oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıdadır.