Van Büyükşehir Belediyesi

9 ay önce
Merida Park Ekipmanları - Van Büyükşehir Belediyesi

Gururla duyuruyoruz ki, Van Büyükşehir Belediyesi Firmamızın kalitesine güvendi ve bizi tercih etti. Bu işbirliği, iki güçlü Kurumun bir araya gelmesinin bir yansımasıdır.

Meridapark Ekipmanları , kalite, inovasyon ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle tanınır. Van Büyükşehir Belediyesi'nin bu değerlere olan bağlılığı, bizim için büyük bir onurdur. Bu işbirliği, her iki kurumun benzer değerlere sahip olduğu ve çocukların yaşam kalitesine daha fazla değer sunma konusundaki taahhüdümüzü yansıtmaktadır.

Meridapark Ekipmanları ailesi olarak, bu işbirliğini birçok yeni fırsatın kapısını açtığını biliyoruz. Meridapark Ekipmanları'nın ürün kalitesi ve uzmanlığı bir araya geldiğinde, müşterilerimize sadece üstün ürünler ve hizmetler sunmakla kalmayacak, aynı zamanda sektördeki standartları da yeniden tanımlayacağımıza inanıyoruz.

Bu işbirliği, müşterilerimize daha fazla değer sunma taahhüdümüzün bir göstergesidir ve heyecanla gelecekteki projelerimize ilham kaynağı olacaktır. 

Meridapark Ekipmanları olarak, kalite ve mükemmeliyeti bir araya getirmeye devam ediyoruz. Sizlerle daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! 

Diğer Haberler
 • Ürün Grupları

  Tüm ürün gruplarını ve ürünler hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

  Daha Fazla
 • Haberler & Videolar

  Merida Park ile ilgili güncel yazılar, haberler ve videolar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

  Daha Fazla
 • Kariyer

  Bizimle çalışmak ister misiniz ? Açılan formdaki bilgileri doldurup size geri dönüş için bekleyiniz.

  Daha Fazla