Kurumsal

Kurumsal

9 ay önce

Merida Park Ekipmanları, Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olarak kalite ve müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır. Şirket, deneyimli ve uzman bir kadroya sahip olup, modern hizmet anlayışıyla hareket etmekte ve Türkiye’nin en seçkin markası olma hedefine hızla ilerlemektedir.

Merida Park Ekipmanları, ARGE ve tasarım ekipleri tarafından özenle hazırlanan ürünleriyle çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerine maksimum katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bireysel ve kolektif çalışma alanlarına yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunarak geleceğin park ekipmanlarını bugünden tasarlamayı hedeflemektedir.

 

Şirket, sektörde 15 yıllık bir bilgi ve tecrübe birikimine sahiptir. Kendi tesislerinde üretim yapmakta olup, ahşap oyun grupları, metal oyun grupları, dış mekân fitness aletleri, bağımsız oyun elemanları, kamelyalar, pergolalar, oturma bankları, çöp kovaları, piknik masaları, kauçuk zeminler gibi ürünleri kaliteden ödün vermeden müşterilerine sunmaktadır. Şirket, toplamda 15.000 metrekare kullanım alanına sahip olan 10.000 metrekare kapalı alanıyla üretim yapmaktadır.

 

Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir ticaret ve hizmet anlayışına sahip olan Merida Park Ekipmanları, sadece ürün portföyüyle değil, satış ve hizmet süreçleriyle birlikte kaliteyi benimsemektedir. Her çalışanın işini sahiplenmesi, sorumluluk alması, inisiyatif kullanması ve alanında gereken bilgi ve becerilere sahip olması beklenmektedir.

 

Şirket, kalite ve hizmetin yanı sıra uygun maliyet ve fiyatla ürünleri sunmayı da önemsemektedir.Müşterilerine karşı duyulan sorumluluk, uygun maliyetlerle kaliteli ürünler sunma konusunda kendilerini taahhüt etmektedir. Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük, Merida Park Ekipmanları’nın en temel özellikleridir ve müşterilerinin güvenini sağlamaktadır. Şirket, iş ve hizmetlerinde bu değerleri korumanın önemine inanmaktadır.

 

 • Ürün Grupları

  Tüm ürün gruplarını ve ürünler hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

  Daha Fazla
 • Haberler & Videolar

  Merida Park ile ilgili güncel yazılar, haberler ve videolar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

  Daha Fazla
 • Kariyer

  Bizimle çalışmak ister misiniz ? Açılan formdaki bilgileri doldurup size geri dönüş için bekleyiniz.

  Daha Fazla